Konsol

Yeni MOBA Fringe Wars

Oasis Games yeni oyununu E3 fuarında Sony ile beraber duyurmuştu. Yeni bir MOBA oyununu üzerinden çalıştıklarını çok önceden belirtmişlerdi ve E3’de ise kısa bir tanıtım gerçekleştirmişlerdi.

Fringe Wars uzayı konu alan bir MOBA oyunu olacak. Oyuncular güçlü şirketlerin kontrol ettiği evrende hayatta kalmaya çalışacaklar.

Oyunun başlangıcından 5 farklı gemiden birini seçerek oyunumuza başlıyoruz her geminin kendine özgü oynayış stilleri var. Sizlerin kurduğu strateji ve planlar dahilinde galip gelmeye çalışacaksınız.

Oyundaki gemileri üstlendikleri görevlere göre Tank, Keskin Nişancı, Taarruz, Keşif ve Destek olarak 5 farklı sınıfa ayırmak mümkün. Her biri kendine has görünüşe ve oynanışa sahip olacak gemiler, oyuncuları kazanmak için farklı taktiklere ve oyun tarzlarına başvurmak zorunda bırakacak.

Normal MOBA mantığını bu seferde gemiler ile oynayacağız. Oyuncular 2 takıma ayrılacak ve karşı takımının oyuncularının gemilerini patlatarak puan kazanmaya çalışacaklar.

Team Deathmatch ve Team Domination gibi 2 farklı modu bulunan Fringe Wars sizleri uzayın derinliklerine davet ediyor.

Her gemi için 4 gelişme parçası ve 30 farklı modül sizleri bekliyor. Sıra dışı bir MOBA deneyimi sizleri bekliyor. Oyun yakın zaman içinde Steam platformu üzerinden yayınlanacak ve daha sonrasında Playstation 4 platformuna çıkışını gerçekleştirecek. Buraya tıklayarak oyunun Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top