Teknoloji

Yeni QLED TV Modelleri Tanıtıldı

Paris’te düzenlenen Global TV lansmanında yeni televizyon modellerini tanıttı. Yeni Qled serisi yeni özellikler barındırıyor. Tanıtım sırasında ise fiyat ve çıkış tarihi bilgisini gizli tuttular. Henüz daha hiç bir bilgi yok.

Yeni QLed modellerinin tasarımını ünlü İsviçreli tasarımcı Yves Behar üstlendi.

Yenile QLed modellerinde daha geliştirilmiş bir Smart Hub kullanılıyor. Daha fazla cihaz ile etkileşim kurabilen Smart Hub kullanıcılara daha kolay bir kullanım sunuyor.

Yenilenen Smart View uygulaması ile Android ve IOS cihazlarınız ile bağlanarak Smart Hub’a erişim sağlayabileceksiniz.

Yeni QLed Serisindeki en güzel özellik “The Frame” yeni geliştirilen the frame modu adeta televizyonunuzu bir tabloya dönüştürerek salonunuza sanatsal açıdan bir değer katıyor.

Tek kablo özelliği ile kablo karmaşasına bir son veriyorlar ve daha düzenli ve sistemli duruş sergiliyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top