Beyazperde

Yeni Wolverine İçin Adaylar Gözden Geçiriliyor

Yıllardır izlemekten sıkılmadığımız Wolverine filmlerinin unutulmaz ismi Hugh Jackman’ın Logan: Wolverine filminde son kez Wolverine karakterini canlandırmasının ardından, Fox yeni Wolverine’ni aramaya başladı.

Düşünülen isimler arasında oldukça kıymetli isimler olmasıyla beraber HoolyWood’da da ciddi dedikodular aldı yürüyor. Düşünülen kişiler arasında en güçlü isim Supernatural dizisinden tanıdığımız Jared Padalecki. Hangi alternatif evren ve zamanda geçeceği belli olmayan yeni Wolverine yapımı konusunda daha film vizyondayken düşünceler başlaması ise Fox’un seriye devam etmek için ne kadar hevesli olduğunun göstergesi gibi.

Ayrıca belirtmek gerekli ki Jared Padalecki’nin mimikleri, ses tonu ve fiziksel özellikleri itibariyle Wolverine olmaya aday en yakın oyuncu. Düşünülen diğer isimler ise;

Tom Hardy, Shah Rukh Khan, Daniel Radcliffe (olmaz sanıyoruz), Kit Harrington (Jon Snow’dan da Wolverine), Joe Manganiello.

Bizce Jared Padalecki’nin en yakın rakipleri Shah Rukh Khan ve Joe Manganiello gibi duruyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top