Mobil

Youtube Android Uygulamasını Yenileniyor.

Android tarafındaki Youtube uygulaması yenileniyor. Google ciddi anlamda son bir ayda Youtube ile gerçekten yakından ilgileniyor. sürekli yenilikler ve iyileştirmeler ile daha iyi bir deneyim sunuyor.

Bu seferki yenilik uygulama içi görünümler ile alakalı uygulama üzerinden bir video izlerken geriye gittiğiniz zaman izlediğiniz video sağ alt tarafta küçülerek oynamaya devam ediyordu.

Yeni güncelleme ile birlikte alt tarafa  konumlandırılan video yanında açıklama bölümü de bulunduruyor. diğer bir yenilik ise menü kısmındaki  anasayfa , trendler, abonelikler ve kütüphane seçenekleri menü içerisinde alt tarafa konumlandırılmış.

Şu an için test aşamasında olan bu yenilikler yakın zamanda bütün android platformlarına gelecek. Yapılan değişikler ne kadar iyi veya gerekliydi orasını ayrı bir olay bence oynatılan videolar sağ altta küçük bir kutucuk ile gösterilmesi daha iyi oluyordu şimdiki hali ile alt tarafta daha fazla yer kaplayacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top