Hakkımızda

Tekno Dayı, 2015 yılında GMSBox ekibi tarafından hayata geçirilmiş bir medya projesidir.
Dünya çapında yaşanan teknolojik gelişmeleri, bilimsel, kültürel ve oyun dünyasından haberleri eğlenceli ve yalın bir dil kullanarak takipçileriyle paylaşmaktadır.
Gelişmekte olan teknoloji dünyası hakkında en doğru bilgiyi sunmayı amaçlayan Tekno Dayı, bu konuda incelemeler yaparak ziyaretçilerini bilinçlendirmeyi hedefler.
Türk halkını en doğru şekilde teknolojik gelişmelerden haberdar etmek için oluşturulan yazar ekibi portal ziyaretçileri için en doğru haberleri sunmakla yetkililerdir.
Tekno Dayı, tarafsız ve yalın bir haber portalıdır. İçeriklerini kendi yazar kadrosuyla üretip ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Tekno Dayı ekibiyle iletişime geçmek için pr@teknodayi.com adresini kullanabilir yahut künye sayfamızdan detaylı iletişime geçebilirsiniz.

Tekno Dayı güncel oyun, teknoloji ve bilim haberlerini kendi üsluplarında anlatan, aynı zamanda Türk halkını en doğru, bağımsız ve dürüst haber yapma ilkesini benimsemiş bir ekipten oluşmaktadır. 01.06.2015 tarihinde yayınlarına başlayan ekip kısa zamanda sosyal medyada da aktif şekilde çalışmaya başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana en iyi ve yeni haberleri okuyucularına sunmaktadır. Klasikleşen oyun ve teknoloji medyası yapınsından çıkarak okuyucuları için en doğru yolları gösterme ve bilgilendirme yönelimindedir..

Copyright © 2015 Teknodayi.com Tüm Hakları Saklıdır. Teknoloji Haberleri

To Top